Twoja nowa twarz i figura dzięki LPG

Rozwój technologii nie stoi w miejscu, podobnie jak pragnienie ludzi, aby zachować młodość i piękno, aby zatrzymać bieg czasu. Dziś najnowocześniejsze zabiegi kosmetologii sprzętowej są oferowane przez wyspecjalizowany damski salon butikowy IMAR Spa. Jedną z najnowszych innowacji była procedura masażu ciała i liftingu twarzy za pomocą specjalnych urządzeń LPG.

Endermologia to specjalna metoda leczenia tkanki łącznej opracowana przez francuską firmę Louis Paul Gutoy (LPG). Ta metoda jest stosowana bardzo szeroko: w kosmetologii estetycznej, medycynie sportowej, terapii rehabilitacyjnej.

Lipermasaż endermologiczny (modelowanie sylwetki LPG) jest jedną z najbardziej wygodnych, bezpiecznych i przyjemnych procedur w medycynie estetycznej, mających na celu poprawę sylwetki. W przeciwieństwie do jakiejkolwiek technologii próżniowej, w której endermologia nie ma nic wspólnego, dyskomfort, a zwłaszcza ból i zasinienie podczas lipomasażu są wykluczone.

Czas trwania jednej procedury lipomasażu wynosi zwykle 35 minut. Lipomassage stosuje się w leczeniu cellulitu, zwiotczenia i rozciągniętej skóry, redukcji objętości i modelowaniu sylwetki. Z reguły procedura jest wykonywana na całym ciele. Zwykły przebieg lipomasażu wynosi od 10 do 28 zabiegów, a ich częstotliwość jest 2 razy w tygodniu (1 raz jest dozwolony w drugiej połowie kursu). Specjalne kosmetyki LPG stosowane podczas zabiegów mogą poprawić jakość skóry i przyspieszyć proces kształtowania sylwetki. Kosmetyki można stosować jako produkt do pielęgnacji domowej. Należy zauważyć, że masaż wałkiem próżniowym poprawia krążenie krwi, drenaż tkanek, zapewnia naturalną utratę masy ciała.

Procedurę lipomassażu przeprowadza się za pomocą specjalnego aparatu z wykorzystaniem opatentowanej i dobrze rozwiniętej, skutecznej technologii. Niezależnie obracające się skutery znajdują się w działającym manipulatorze, co pozwala specjalistom wybrać najbardziej odpowiedni tryb pracy. W zależności od wskazań można wybrać tryb Roll In, który stymuluje lipolizę, Roll Out, który zwiększa turgor skóry, lub Roll Roll, który pomaga uzyskać wyraźniejsze kontury ciała. Poprzez stymulację komórek skóry masaż endermologiczny pozwala przywrócić mu elastyczność i jędrność. Jest to jedyna niechirurgiczna technika, dzięki której można osiągnąć zmniejszenie obszaru płata skóry o 20-40%. Udowodniono klinicznie, że w wyniku przebiegu procedur wzrasta liczba fibroblastów - komórek produkujących kolagen i elastynę - w skórze.

Zabiegi lipomasażu są skuteczne dla osób w każdym wieku i praktycznie nie mają przeciwwskazań, pasują również do większości innych zabiegów estetycznych ciała. Lipomassage może być stosowany jako pomocnicza procedura w programie do korekcji i modelowania sylwetki.

Endermologiczny masaż liftingujący to wyjątkowa technologia przywracająca napięcie skóry twarzy, szyi i dekoltu, która wpływa nie na efekt, ale na przyczynę zmian związanych z wiekiem, uwalniając ukryte rezerwy tkanek, budząc „pamięć komórkową” w celu przywrócenia młodzieńczej skóry. Masaż powolny lifting służy do pracy z obrzękową skórą, szybko wygładza zmarszczki i modeluje owal twarzy, a ultraszybki masaż liftingujący stymuluje zwiotczenie skóry lub skóry, która straciła elastyczność i „gęstość”.

Mechaniczna stymulacja tkanek twarzy, szyi i dekoltu przyczynia się do wygładzenia zmarszczek, poprawy właściwości skóry, jej odmłodzenia. Uderzenie jest wytwarzane za pomocą mechanicznego manipulatora - specjalnego urządzenia, które wytwarza specjalne wibracje fal w tkankach i powoduje wzrost aktywności biologicznej nawet w głęboko położonych komórkach.

Technologia masażu liftingowego została opracowana we Francji. W tej chwili, ze względu na swoją najwyższą skuteczność, masaż windowy jest szeroko rozpowszechniony na całym świecie. Skuteczność masażu liftingu potwierdzają nie tylko doświadczenia z praktycznego zastosowania tej metody, ale także różne badania naukowe europejskich i amerykańskich naukowców. Masaż liftingujący aktywnie stymuluje produkcję kolagenu przez komórki. To dzięki temu skóra powraca do swojej gęstości, odmładza się nie tylko z wyglądu, ale także z powodu powrotu „pamięci komórkowej”. Za pomocą masażu liftingującego poprawia się kontur owalu twarzy, wygładza zmarszczki na szyi, znika „podwójny podbródek” itp.

Witamy w IMAR Spa, gdzie dzięki kosmetologii sprzętowej LPG odzyskasz piękno, młodość i pewność siebie.

Obejrzyj wideo: Endermologia - skuteczne modelowanie sylwetki (Wrzesień 2019).