Żartujesz?

Z zabawną i optymistyczną nutą rozpoczął się kolejny sezon teatralny w Dubaju. Po raz pierwszy słynny i popularny rosyjski komik Jewgienij Petrosjan dał koncerty w teatrze Souk Madinat Jumeirah.

The Stars Dome Group, organizator trasy oraz Theatre of Variety Miniatures pod kierunkiem Evgeny Petrosyan, zaprezentowali publiczności Emirate nowy program pop „Joke for a Joke” przez dwa dni, 10 i 11 lutego 2011 r.

Bez przesady można powiedzieć, że kameralny nastrój i atmosfera teatru, w którym odbywały się dramaty i tragedie, wieczory operowe i występy baletowe w różnych momentach na scenie, były jakościowo różne w lutym. Ściany teatru dosłownie trzęsły się ze śmiechu.

Przez dwa kolejne wieczory występy „najpopularniejszego ze wszystkich ludzi”, najbardziej ukochanego, znanego i popularnego popowego artysty Jewgienija Petrosjan, w pełni, a nawet nieco bardziej, odpowiedzieli na swoje imię, ponieważ musujące dowcipy nie zatrzymały się na minutę przez prawie 2 godziny.

W przytulnej, przyjemnej i wygodnej atmosferze teatru Madinat wszyscy, którzy przybyli na koncerty mistrza rosyjskiej muzyki pop, z przyjemnością spędzili jeden wieczór w towarzystwie prawdziwego mistrza humoru.

Niesamowicie przekazane emocje, gesty i mimikę twarzy, niekończące się improwizacje Petrosyana nie mogły pozostawić obojętnym żadnej publiczności. Publiczność z Emirates Ludowy artysta Rosji Evgeny Petrosyan cieszył się z najnowszych, najbardziej zabawnych i dowcipnych przedstawień na temat naszego dzisiejszego życia. W swoich monologach, monoskoresach, humorystycznych opowieściach, kupletach, anegdotach, dowcipnych odwetach i żartach publiczność, jak w krzywym zwierciadle, widziała odbicie wielu współczesnych zjawisk, a ktoś rozpoznał siebie lub swoich przyjaciół. Warto zauważyć, że koncerty Petrosyana zawsze wyróżniają się stylem. Jego występ w Dubaju nie był wyjątkiem. Zgodnie z opiniami publiczności, która uczestniczyła w koncertach, Evgeny Vaganovich zdołał rozszerzyć ramy gatunkowe tradycyjnego teatru miniatur. A liczba kwiatów przedstawionych artyście stała się dodatkowym potwierdzeniem miłości, jaką publiczność okazywała swemu idolowi od wielu lat.

Organizatorzy koncertów z Stars Dome Group zauważyli, że „firma jest dumna, że ​​po raz kolejny udało się zorganizować prawdziwe święto dla miłośników sztuki w Dubaju”. Chodzimy do teatru lub na koncerty, aby zrelaksować nasze dusze, a śmiech słusznie jest uważany za najlepsze lekarstwo na stres i nudę. Dlatego wszyscy, którzy nie przegapili lutowej trasy Evgeny Petrosyan w Dubaju, otrzymali wiele pozytywnych emocji. Prawdziwy, czysty i szczery. Widzowie, którzy opuścili salę po przedstawieniu, zauważyli, że spędzili bardzo wesoły wieczór w miłej publiczności.

Pozostaje mieć nadzieję, że pierwsza taka trasa nie będzie ostatnia. Ogólnie „domagamy się kontynuacji bankietu” ...

Szczegóły z życia artysty

Evgeny Vaganovich Petrosyan (ur. 16 września 1945 r. W Baku) to radziecki i rosyjski komik, Artysta Ludowy Federacji Rosyjskiej, artysta rozmawiający i prezenter telewizyjny.

Od szkoły zaczął brać udział w występach amatorskich, przemawiając w klubach i domach kultury w Baku. Czytał bajki, wiersze, feuilletony, grał skecze, brał udział w zespole propagandowym, grał w teatrach ludowych, prowadził koncerty solo i deblowe i tak dalej.

Po ukończeniu szkoły średniej w 1961 r. Przybył do Moskwy, marząc o zostaniu aktorem. Ukończył VTMEI, gdzie jego nauczycielami i mentorami były Rina Zelenaya i A. Alekseev. Od 1962 roku zaczął występować na profesjonalnej scenie.

Petrosyan pracował w gatunku rozrywki od 1964 do 1969 roku: pracował jako artysta estradowy w Państwowej Orkiestrze RSFSR pod dyrekcją Leonida Utesova, w latach 1969-1989 służył w Moskontsert.

  • W 1970 roku Evgeny Petrosyan otrzymał tytuł Laureata IV Ogólnounijnego Konkursu Pop-Art.
  • W 1985 roku ukończył wydział reżyserów scenicznych GITIS. W tym samym roku otrzymał tytuł Honorowego Artysty RSFSR.
  • W 1991 roku otrzymał tytuł Artysty Ludowego RSFSR.
  • Od 1979 r. Działa Petrosian Theatre of Pop Miniatures. Jewgienij Petrosjan stworzył w swoim teatrze Centrum Pop Humoru, które zawiera unikalne materiały dotyczące historii muzyki pop XIX i XX wieku: czasopisma, plakaty, zdjęcia i inne materiały.

Obejrzyj wideo: BLACHA - Mademoiselle prod. Raff (Wrzesień 2019).