Ukraiński deweloper z powodzeniem działa na rynku nieruchomości w Dubaju

Ukraiński deweloper Emerald Palace Group (EPG) ogłosił ukończenie pierwszych stu mieszkań w projekcie Kempinski Hotel Residences Palm Jumeirah, zlokalizowanym na sztucznej wyspie Palm Jumeirah (Dubaj Jumeirah) w Dubaju. Prace nad tym projektem, który składa się z 244 mieszkań, rozpoczęły się w 2007 roku. Jest to połączenie różnych rodzajów mieszkań, składających się z drogich mieszkań wielopokojowych, prywatnych rezydencji, penthouseów i willi królewskich. Odbiór gotowych mieszkań dla klientów, których znaczną część stanowią klienci rosyjskojęzyczni, rozpoczął się w styczniu tego roku, a zakończy w kwietniu. Oznacza to, że EPG będzie pierwszym zagranicznym deweloperem, który zrealizuje projekt mieszkaniowy na Palm Jumeirah.

Lokale mieszkalne projektu mają inną powierzchnię, która wynosi od 165 do 1300 m², z uwzględnieniem przestronnych tarasów i balkonów. Na sprzedaż są apartamenty i rezydencje z dwiema, trzema i czterema sypialniami, szeroki wybór niesamowitych penthouse'ów, w tym największe penthouse'y w Dubaju oraz królewskie wille i kamienice z oddzielnymi basenami i ogrodami. Wszystkie mieszkania są w pełni umeblowane i wyposażone w nowoczesną technologię domu. Dodatkowe udogodnienia obejmują centrum fitness, spa, baseny z regulacją temperatury, przestronne ogrody, 500-metrową prywatną plażę, restauracje i sklepy.

EPG Hotels and Resorts jest jednym z wiodących deweloperów specjalizujących się w budowie ekskluzywnych, w pełni autonomicznych projektów nieruchomościowych w sektorze hotelowym i turystycznym. Podpisała dwie umowy z grupą firm Kempinski Hotels: 244-projektowy apartament Kempinski Hotel Residences Palm Jumeirah i 250-pokojowy hotel z widokiem na Emerald Palace Kempinski Bay, który zostanie oddany do użytku odpowiednio w 2010 i 2011 roku.

Obejrzyj wideo: Ceny nowych mieszkań powinny się ustabilizować w drugim półroczu 2019 r. (Kwiecień 2020).