Młody Rosjanin wygrywa złoto na turnieju jiu-jitsu w ZEA

Rosyjski sportowiec Yan Khokholov zdobył złoty medal na turnieju ju-jitsu w Abu Zabi.

Dubaj, ZEA. Yan Khokholov, rosyjski junior, zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata Jiu-Jitsu w Abu Zabi. Poinformowano, że Rosjanin walczył w kategorii wagowej do 45 kg, aw finałowej walce pokonał zawodnika z Kazachstanu Bekzhan Zhamanbai.

W sumie na turnieju wśród juniorów Yan Khokholov wygrał pięć zwycięstw w pięciu walkach: w dwóch zwycięstwo przyznano punktowo, a w trzech - za skuteczne przeprowadzenie bolesnego lub uduszenia lub kontroli przez uczestnika, co doprowadziło do kapitulacji przeciwnika.

W sumie drużyna rosyjska zdobyła 18 złotych, 14 srebrnych i 19 brązowych medali we wszystkich kategoriach wiekowych i wagowych na Mistrzostwach Świata Juniorów. Mistrzostwa Jujitsu trwają. W dniach 23 i 24 kwietnia dorośli sportowcy rywalizują na arenie Mubadala.

Obejrzyj wideo: World of Dance Polska: Ildar Gaynutdinov z Rosji w występie za 100 TYSIĘCY DOLARÓW (Może 2024).