Po zachodzie słońca


Ramadan to niesamowity miesiąc. W ciągu dnia całe życie wydaje się zamarzać, ale kiedy słońce, które topi się w ciągu dnia, toczy się nad horyzontem i na niebie pojawia się cienki półksiężyc księżyca, ludzie ustawiają wspaniałe stoły i zapraszają wielu swoich krewnych i przyjaciół do wspólnego wieczornego posiłku - iftar. Oszałamiające naczynia i sztućce, obrusy i serwetki oraz wiele innych akcesoriów z szerokiej gamy produktów prezentowanych w specjalnej kolekcji Chez Soi w sieci sklepów Tanagra pomogą stworzyć wyjątkową atmosferę wakacji.

W tym sezonie pozwól sobie na luksus stylowej kolacji przy pięknie nakrytym stole każdej nocy. Wybierz kolorowe talerze, które pasują do Twojego nastroju, stwórz wyjątkową atmosferę, która zachwyci gości - od rodziny i przyjaciół, po przyjaciół i współpracowników, znajdź akcesoria, które możesz sobie wyobrazić, aby Twój stół był wyjątkowy. Fantazyjny i miękki, odważny i dynamiczny - Tanagra prezentuje idealne akcesoria i przybory na świąteczny stół, pasujące do każdego stylu.

Luksusowy stół Iftar do wieczornej rozmowy można ozdobić produktami takich znanych marek, jak Jay Strongwater, Lladro, Bernardaud, Rosental-Versace, Legle, Christofle, Faberge i wielu innych. We wszystkich kolekcjach sklepów Tanagra, z których każda została ręcznie wyselekcjonowana, znajdziesz eleganckie wazony, szklanki, szklane i kryształowe świeczniki, najlepszą porcelanę, posrebrzane sztućce i oryginalne drobiazgi, które uzupełnią skład stołu. Kolorystyka jest na każdy gust: od białych i złotych naczyń i czarno-złotych sztućców na obrusach z dużymi żółtymi ozdobami po zestawy obiadowe z delikatnymi różami w stylu angielskim na jasnym rubinowym obrusie z jasnoróżowymi serwetkami. Klasyczne połączenie to delikatna biała porcelana, sztućce i kryształ. Chcesz podkreślić prawdziwą arabską gościnność? Graj żółtymi, pomarańczowymi i złotymi odcieniami pustyni.

Sieć sklepów Tanagra daje tej jesieni wyjątkową okazję. Dzięki nowym kolekcjom przyborów i akcesoriów możesz ustawić stół, który w niczym nie ustępuje swoim pięknem i wdziękiem pałacom wschodnich władców. Niech każde twoje wakacje będą radosne i piękne. Pokój do twojego domu.

Obejrzyj wideo: NTS Unikat- Po Zachodzie Słońca (Kwiecień 2020).