Emiraty arabskie

Dopiero w ostatnim numerze The Sunday Times dyrektor kreatywny Chanel House porównał wschodzącą gwiazdę z wyjątkową Kate Moss. Brytyjska marka nie ujawniła jeszcze szczegółów wiadomości o perfumach, ale wiadomo już, że kampania została nakręcona przez fotografa mody Mario Testino. Delevingne udostępniła zdjęcie z kręcenia na swoim koncie na Instagramie, gdzie ona i Moss pozują w klasycznych trenczach Burberry.

Czytaj Więcej

Nowy pokaz kolekcji Chanel Cruise odbędzie się 13 maja w Dubaju. Coroczny wielki pokaz mody Métiers d'Art odbył się już w Londynie, Szanghaju, Dallas, Paryżu, Linlithgow (Szkocja), Miami, Singapurze, Los Angeles i innych miastach. Również w tym roku planowane jest zakończenie budowy modnej wyspy Isla Moda, którą Karl Lagerfeld ogłosił w 2010 roku.

Czytaj Więcej

Jedną z najbardziej niezbędnych cech, których Henry Cavill nauczył się od dzieciństwa na Wyspach Normandzkich, jest zdolność do rezygnacji. To on pomógł mu przetrwać wszystkie porażki i zmienić z pulchnego nastolatka w prawdziwego supermana. Ucząc się już w szkole, wyznaczył sobie cel: stać się znanym aktorem.

Czytaj Więcej

Co: Cirque Le Noir Circus Gdzie: Dubai World Trade Centre Kiedy: 23 marca - 2 kwietnia Wejście: z 199 dirhamów. Bilety są dostępne na stronie https://dubai.platinumlist.net/ Cirque Le Noir obejmie ponad 20 spektakularnych występów na ziemi, akrobatyczne akrobacje na górze, akrobaty na rolkach i słynny Columbian Death Wheel, który sprawi, że serca skurczą się ze strachu i doświadczenia.

Czytaj Więcej

Co: Design Days Dubai Design Exhibition Gdzie: Mohamed Bin Rashid Boulevard, Downtown Kiedy: 14-18 marca Wejście: 50 AED Design Days Dubai, na których młodzi i wybitni projektanci z Bliskiego Wschodu i Azji mogą zaprezentować swoją pracę, odbywa się w Dubaju już piąty rok. Ponadto dom jubilerski Van Cleef & Arpels przyniósł rzadką biżuterię ze swoich limitowanych kolekcji, szczególnie na Design Days Dubai.

Czytaj Więcej

Specjaliści marki, znani z unikalnych osiągnięć w dziedzinie biokosmetyków, przeprowadzili indywidualną prezentację produktów z linii Anti Aging i Sun Protection oraz zorganizowali mistrzowską klasę, jak właściwie dbać o skórę. Ponadto każdy gość mógł przetestować produkty podczas 15-minutowej procedury w mobilnym pokoju kosmetologii.

Czytaj Więcej

Co: Cirque Le Noir Circus Gdzie: Dubai World Trade Centre Kiedy: 23 marca - 2 kwietnia Wejście: z 199 dirhamów. Bilety są dostępne na stronie https://dubai.platinumlist.net/ Cirque Le Noir obejrzy ponad 20 spektakularnych występów na ziemi, akrobatyczne akrobacje na górze, wrotki akrobatyczne i słynny Columbian Death Wheel, który sprawi, że twoje serca skurczą się ze strachu .

Czytaj Więcej

Andrea Bocelli, najpopularniejszy włoski tenor na świecie, był już w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich - w 2009 i 2013 roku podbił miejscową publiczność swoim emocjonalnym występem. A teraz, trzy lata później, w piątek, 22 kwietnia, w sali koncertowej du Arena, na wyspie Yas, odbędzie się jego długo oczekiwany powrót. Bocelli, właściciel miękkiej i rozpoznawalnej barwy, jest niezwykłym zjawiskiem w świecie muzyki klasycznej.

Czytaj Więcej

Wydarzenia odbywają się w Dubaju i odbywają się zarówno na ulicach miasta, jak i w domu miejscowych mieszkańców - męża arabskiego, granego przez Sagę Aliaseri, i jego zagranicznej żony, w której rolę zagrała Anna Druzhinina. Zgodnie z fabułą metropolię atakują kosmici, a mieszkańcy miast uczą się życia w nowych warunkach. „Film nie ma jasnego pomysłu, każdy zobaczy coś innego”, powiedział reżyser S.

Czytaj Więcej

Duch Ramadanu jest obecny wszędzie: na wystawach, w galeriach sztuki, na wykładach o islamskich tradycjach, na nocnym targu Ramadan i, oczywiście, podczas hojnych wieczornych rozmów - Iftar. Oferujemy przegląd najlepszych restauracji, w których można delektować się potrawami ze świata arabskiego. Al Majlis Jeden z najpiękniejszych i największych namiotów konwersacyjnych w Dubaju znajduje się w Madinat Jumeirah.

Czytaj Więcej

TA Milano, Amedei, Choc d H, Jean Charles Rochoux, Maison Chaudun, Arnaud Lahrer, Marie Belle, John Kelly, Du Rhone, Hugo & Victor, deLafee, Aoki, Henri Le Roux, Chapon, Boissier, Bellanger, Palet D'Or , Guittard, Benoit Nihant, Rococo, Bernachon, Vincent Guerlais, Z Chocolat, Fabrice Gilotte, Roberto Cavalli - to tylko niektóre z wielkich nazwisk, które są obecnie reprezentowane na półkach instytucji.

Czytaj Więcej

Szambala, podobnie jak alegoria literacka Shangri-La, jest mitycznym krajem gdzieś w pobliżu Tybetu, według innych wersji - na pustyni Gobi, w Himalajach, a nawet na terytorium współczesnej Syrii. Po muzułmańskiej inwazji na Azję Środkową w IX wieku królestwo Szambali stało się niewidzialne dla ludzkich oczu i tylko ci, którzy mają czyste serce, mogą do niego dotrzeć.

Czytaj Więcej

Pierwsza galeria sztuki mechanicznej M.A.D. Gallery na Bliskim Wschodzie prezentuje serię skomplikowanych i monumentalnych stalowych rzeźb autorstwa chińskiej autorki Sii Khan. Wystawa Lunatic poświęcona jest połączeniom rzeczywistości i technologii 3D, tworząc nową przestrzeń. 10 dużych rzeźb wykonanych ze stali - ulubionego materiału artysty - jest genialne, mocne i trwałe.

Czytaj Więcej

O postaciach - kocham zwykłych ludzi i sympatyzuję z nimi. Trochę brakuje im szczęścia, ale nie wiedzą o tym. Moje serce jest po ich stronie ... O metodzie kreatywnej - działam nieodpowiedzialnie. Prawdziwe szczęście przychodzi na warsztaty z przyjemnością każdego dnia. Jestem szczęśliwym artystą, ponieważ od wielu lat robię tylko to, czego chcę.

Czytaj Więcej